Apie klubą

Mintis aktyviems druskininkiečiams susiburti į klubą brendo jau seniai, reikėjo organizacijos, kuri apjungtų verslo žmones, miesto bendruomenę. Savivaldybės vadovai jau keletą metų iš eilės rodė labai gražią iniciatyvą ir kartą per metus organizuodavo verslo pietus, kurių metu buvo daug diskutuojama apie viešojo ir privataus sektoriaus bendradarbiavimą. Vienas toks susitikimas baigėsi konkrečiu mero siūlymu neatidėliojant suburti iniciatyviausius žmones ir iš karto pradėti konkrečią veiklą. 

 

Taip 2012 m. vasarą, susibūrus aktyviems druskininkiečiams, veiklą pradėjo asociacija „Druskininkų klubas“.


Šiuo metu klubas jungia 39 narius – tai ne tik verslo, bet ir kultūros, meno, švietimo žmonės, įvairių profesijų ir sričių atstovai, aktyvūs miesto gyventojai. „Druskininkų klubas“ visuomet atviras iniciatyviems ir originalių sumanymų turintiems žmonėms.
 


Mes ne tik svajojame - MES KURIAME! Toks yra Druskininkų klubo šūkis, toks yra ir kiekvieno klubo nario siekis - svajoti ir kurti Lietuvos perlu vadinamame kurorte - Druskininkuose. Tik suvieniję jėgas galėsime džiaugtis pasiektais rezultatais, galėsime didžiuotis savo miestu, galėsime padaryti daugiau.