Žako Lipščico memorialinio muziejaus įkūrimui Druskininkuose – ir asociacijos „Druskininkų verslo klubas“ parama.

Palydėdami senuosius metus, „Druskininkų klubo“ nariai susibūrė į Liškiavos vienuolyno erdvėse organizuotą renginį. Siekdami išplėsti bendradarbiavimą su miesto bendruomene, juos sutelkti bendriems darbams, pasikvietė ir Druskininkų Rotary bei Druskininkų LIONS moterų klubas atstovus. Į renginį, kaip garbės svečias, pakviestas LR Seimo narys Zenonas Streikus, Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas. Drauge su juo atvyko Kirgizijos ambasadorius su konsulu. Šventinio renginio metu pagrindinis dėmesys skirtas Valstybinio Vilniaus Gaono žydų muziejaus projektui Druskininkuose įrengti garsaus žydų kilmės skulptoriaus Žako Lipšico memorialinį muziejų, prie kurio įgyvendinimo ketina prisidėti ir „Druskininkų klubas“.

Skaityti daugiau: Žako Lipščico memorialinio muziejaus įkūrimui Druskininkuose – ir asociacijos „Druskininkų verslo...

„Druskininkų klubo“ narius subūrė Stračiūnų bendruomenės namuose organizuota šventė

 

Druskininkų krašte pastaraisiais metais duris atvėrę Bendruomenių namai tampa ne tik vietos gyventojų susiėjimų vieta, bet ir traukia autentiškų renginių pasiilgusius miestiečius. Tokius renginius čia organizuoti padeda Druskininkų vietos veiklos grupės įkurta viešoji įstaiga „Sūrūs vėjai“, vienijanti kaimo bendruomenes, ten gyvenančius menininkus, amatininkus, kaimo sodybas, verslo atstovus. „Mes siūlome įvairiausias paslaugas į Druskininkus atvykstantiems turistams, kolektyvams ir, žinoma, patiems druskininkiečiams, – sakė Agnė Jazepčikaitė-Gaidienė, „Sūrūs vėjai“ vadovė. – Labai smagu, kad mūsų siūlomas paslaugas išmėgino ir asociacijos „Druskininkų klubas“ nariai, Stračiūnų bendruomenės namus pasirinkę kalėdiniam renginiui“.

Skaityti daugiau: „Druskininkų klubo“ narius subūrė Stračiūnų bendruomenės namuose organizuota šventė

Druskininkai turės savo ambasadorius

 

Populiariausias Lietuvos kurortas burs išeivijos lietuvius, savo darbais ir idėjomis norinčius prisidėti prie šviesios Druskininkų ateities kūrimo. Tai paaiškėjo lapkričio pradžioje, kai asociacija „Druskininkų klubas“ ir išeivijos lietuvių profesionalus pasaulyje vienijantis tinklas „Global Lithuanian Leaders“ pasirašė bendradarbiavimo susitarimą.

Skaityti daugiau: Druskininkai turės savo ambasadorius

Druskininkuose skambės kariliono muzika

Druskininkų gyventojai ir kurorto svečiai jau greitai galės klausytis Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčioje įrengto kariliono muzikos. Tokios iniciatyvos ėmėsi asociacijos Druskininkų klubas nariai, apie savo sumanymą garsiai prabilę prieš keletą mėnesių. Neseniai susirinkę šios asociacijos nariai susitiko su elektroninės kariliono versijos kūrėju, inžinieriumi-konstruktoriumi Sauliumi Stulpinu, kuris pristatė šio muzikos instrumento galimybes ir aptarė kariliono įrengimo perspektyvas.

Skaityti daugiau: Druskininkuose skambės kariliono muzika

Druskininkų klubo nariai dalyvavo miško sodinimo akcijoje

Ketvirtadienio popietę Savivaldybės tarybos nariai, administracijos vadovai ir specialistai, įvairių įstaigų vadovai, asociacijos „Druskininkų klubas“ atstovai, prieš tai apžiūrėję atnaujintą miško muziejaus „Girios aidas“ ekspoziciją, dalyvavo miško sodinimo akcijoje.

Skaityti daugiau: Druskininkų klubo nariai dalyvavo miško sodinimo akcijoje

„Druskininkų klubas“: mylėkime savo miestą!

Ne tik svajojo, bet ir kūrė. Taip galima apibendrinti asociacijos „Druskininkų klubas“ pirmuosius veiklos metus. 2012-ųjų pavasarį susibūręs ir šiandien jau ne vieną gražią idėją, susijusią su Druskininkais ir čia gyvenančių žmonių gyvenimu realizavęs „Druskininkų klubas“ šiandien gali didžiuotis ne tik nuveiktais darbais, bet ir druskininkiečių pasitikėjimu šia organizacija.

Skaityti daugiau: „Druskininkų klubas“: mylėkime savo miestą!

Paaiškėjo „Druskininkų klubo” organizuoto konkurso „Padovanok šventinę nuotaiką Druskininkams“ nugalėtojai

„Druskininkų klubas“ pirmą kartą Druskininkuose organizavo konkursą, kuriame dalyvavę Druskininkų gyventojai, galėjo laimėti 500 Lt!

Viskas, ką reikėjo padaryti, tai šventiškai papuošti savo namų aplinką taip, kad puošyba būtų matoma visiems, ją nufotografuoti, atsiųsti elektoriniu paštu Druskininkų klubui, o jau tuomet sekti naujienas „Mano Druskininkai“ profilyje ir spausti PATINKA už labiausiai patikusias nuotraukas ir papuoštus objektus.

 

Skaityti daugiau: Paaiškėjo „Druskininkų klubo” organizuoto konkurso „Padovanok šventinę nuotaiką Druskininkams“...

Prasidėjo „Druskininkų klubo“ ir Druskininkų jaunimo užimtumo centro inicijuotas paskaitų – diskusijų ciklas „Aš pats“

Jau įvyko pirmieji Druskininkų jaunimo susitikimai su asociacijos "Druskininkų klubas" prezidente Vilma Žibūdiene ir Druskininkų savivaldybės meru Ričardu Malinausku.

 

 

 

 

Skaityti daugiau: Prasidėjo „Druskininkų klubo“ ir Druskininkų jaunimo užimtumo centro inicijuotas paskaitų –...

Asociacijos „Druskininkų klubas“ inicijuotas „Smart Druskininkai“ projektas jau duoda pirmuosius vaisius.

 

„Druskininkų klubo“ noras pažymėti savo miestą skaitmeninio pasaulio žemėlapyje naudą neša tiek turistams paslaugas teikiantiems Druskininkų gyventojams, tiek į kurortą atvykstantiems svečiams. „Smart Druskininkai“ yra skaitmeninė nuolaidų ir turizmo programa, kuria gali pasinaudoti visi Druskininkų svečiai. Ši programa veikia iPhone ir Android telefonuose, o ją atsisiuntę vartotojai gali rasti visą reikiamą informaciją apie lankomiausias Druskininkų vietas, artėjančius renginius ir patogų miesto žemėlapį.

Skaityti daugiau: Asociacijos „Druskininkų klubas“ inicijuotas „Smart Druskininkai“ projektas jau duoda pirmuosius...