Paaiškėjo „Druskininkų klubo” organizuoto konkurso „Padovanok šventinę nuotaiką Druskininkams“ nugalėtojai

„Druskininkų klubas“ pirmą kartą Druskininkuose organizavo konkursą, kuriame dalyvavę Druskininkų gyventojai, galėjo laimėti 500 Lt!

Viskas, ką reikėjo padaryti, tai šventiškai papuošti savo namų aplinką taip, kad puošyba būtų matoma visiems, ją nufotografuoti, atsiųsti elektoriniu paštu Druskininkų klubui, o jau tuomet sekti naujienas „Mano Druskininkai“ profilyje ir spausti PATINKA už labiausiai patikusias nuotraukas ir papuoštus objektus.

 

Konkurso tikslas buvo paskatinti visus druskininkiečius šventiškai pasipuošti savo namus ir aplinką, suteikti Druskininkams dar daugiau šventinės nuotaikos, kuri džiugintų visus miestelėnus bei atvykstančius miesto svečius. Aktyviausi druskininkiečiai nuo gruodžio 11 iki 27 dienos siuntė savo kūrybiškai ir originaliai papuoštų namų, aplinkos ir kiemų nuotraukas.

Iki sausio 6 d. vyko balsavimas už konkursui pateiktas nuotraukas “Mano Druskininkai” profilyje socialiniame tinkle Facebook, spaudžiant “Patinka”. Daugiausiai “Patinka” paspaudimų surinkusių nuotraukų autoriai ir tapo šio konkurso laimėtojais.

Pirmoji vieta ir 500 litų prizas atiteko Kęstučio Krunglevičiaus atsiųstai nuotraukai – už šeimos išradingai papuoštą šuns namelį savo balsus atidavė 2766 žmonės. Antrąją vietą laimėjo Paulius Cikanavičius, kurio atsiųsta nuotrauka surinko 1283 balsus. Trečioji vieta atiteko Vitui Martinoniui, už kurio sukurtą kompoziciją balsavo 144 žmonės.

Druskininkiečiai, dalyvavę konkurse, sveikino Druskininkų klubo iniciatyvą puošti savo miestą.

“Druskininkų klubas” dėkoja visiems, dalyvavusiems konkurse, aktyviai balsavusiems ir tikisi, kad ši graži iniciatyva taps tradiciniu šventiniu konkursu Druskininkuose. Dėl prizų įteikimo ir atsiėmimo su laimėtojais bus susisiekta asmeniškai.

 

www.manodruskininkai.lt parengtas video reportažas:

 

 

Taip pat galite dar kartelį peržvelgti visas konkurse dalyvavusias nuotraukas.

 

Kęstutis Krunglevičius - 1 vieta, 2766 balsai

 

Paulius Cikanavičius - 2 vieta, 1283 balsai

 

Vitas Martinonis - 3 vieta, 144 balsai

 

Aušra ir Tauras Česnulevičiai - 125 balsai

 

Irena Jurgionienė - 121 balsai

 

Dainius Bagdonavičius - 100 balsų

 

Irena Lubienė - 84 balsai

 

Jūratė Vaičiulionienė - 74 balsai

 

Daiva Bočkuvienė - 23 balsai

 

Ramutė Čepienė - 16 balsų