Asociacijos „Druskininkų klubas“ inicijuotas „Smart Druskininkai“ projektas jau duoda pirmuosius vaisius.

 

„Druskininkų klubo“ noras pažymėti savo miestą skaitmeninio pasaulio žemėlapyje naudą neša tiek turistams paslaugas teikiantiems Druskininkų gyventojams, tiek į kurortą atvykstantiems svečiams. „Smart Druskininkai“ yra skaitmeninė nuolaidų ir turizmo programa, kuria gali pasinaudoti visi Druskininkų svečiai. Ši programa veikia iPhone ir Android telefonuose, o ją atsisiuntę vartotojai gali rasti visą reikiamą informaciją apie lankomiausias Druskininkų vietas, artėjančius renginius ir patogų miesto žemėlapį.

„Druskininkų klubo“ noras pažymėti savo miestą skaitmeninio pasaulio žemėlapyje naudą neša tiek turistams paslaugas teikiantiems Druskininkų gyventojams, tiek į kurortą atvykstantiems svečiams. „Smart Druskininkai“ yra skaitmeninė nuolaidų ir turizmo programa, kuria gali pasinaudoti visi Druskininkų svečiai. Ši programa veikia iPhone ir Android telefonuose, o ją atsisiuntę vartotojai gali rasti visą reikiamą informaciją apie lankomiausias Druskininkų vietas, artėjančius renginius ir patogų miesto žemėlapį. Tačiau įdomiausia šios mobilios aplikacijos funkcija yra Druskininkų miesto lojalumo programa. Ši idėja gimė „Druskininkų klubui“ supratus, kad norint savo kurortą atvesti į inovacijų amžių, reikia žiūrėti toliau nei kiti. Todėl tokia visą miestą apimančia nuolaidų programa Druskininkai gali pasigirti pirmieji Rytų Europoje.

Kompanijos „App Camp“ techniškai įgyvendintas projektas vartotojams leidžia sutaupyti savo atostogų Druskininkuose metu ir taip skatina vėl čia sugrįžti. Sistema veikia labai paprastai – planuodamas savo laiką žmogus nusprendžia, kiek laiko praleis kurorte ir pagal tai nusiperka atitinkamą nuolaidų paketą. Nuolaidų paketas gali galioti vieną dieną arba visą savaitę. Sumokėjęs nedidelę pinigų sumą, Druskininkuose jis gauna nuolaidas nuolaidas subalansuotas tobulai viešnagei. Apie vartotoją yra apgalvota viskas – tik atvykęs jis gali gauti 10% nuolaidą daugumoje miesto viešbučių, apsistojęs gali keliauti pavalgyti ir gauti tokią pat nuolaidą savo sąskaitai. 

Po to patraukęs į SPA tik už simbolinę kainą mėgautis masažu ar arbata. Aktyvesni poilsiautojai pigiau važinėjasi dviračiais ir ilgiau maudosi vandens parke. O prieš išvykstant dar gali ir pigiau nusipirkti įvairių papuošalų. Visa tai – tiesiog parodžius išmaniąjame telefone įjungtą „Smart Druskininkai“ programėlę aptarnaujančiam personalui.

Jau šiuo metu sistemą mėgina daugiau nei tūkstantis vartotojų, todėl „Druskininkų klubo“ pastangos nelieka nepastebėtos ir jau kito sezono metu apie tai šnekės visa Lietuva. Projektas jau puikiai įsibėgėjo su stambiaisiais partneriais ir „Druskininkų klubu“, bei kviečia prisijungti visas vidutines bei mažesnes įmones. Susidomėjusieji su UAB „App Camp“ gali susisiekti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel.: +370 659 15301

Parsisiųsk programėlę: www.smartdruskininkai.lt

arba pasinaudok šiuo kodu: